Aktuality

Tři kola mají družstva LTC Slovan Kladno za sebou!

  • Minitenisté po třech kolech druzí!
    Tým ve složení : Nela Střihavková, Filip Doležal, Anna Stržanská, Tobiáš Obyt, Michal Švub a Jan Smílek. 
    Výsledky kol:
    1. SK Tenis Kladno - LTC Slovan, Kladno (0:9)
    2. LTC Slovan Kladno - Sokol Králův Dvůr A (6:3)
    3. LTC Slovan Kladno - Sokol Králův Dvůr B (7:2)
  • Babytenisté A hájí zatím třetí příčku v tabulce! Babytenisté B předposlední.
    Tým A ve složení : Milan Macák, Miriam Škachová, Lukáš Dlouhý, Shayna Rose MC Bride, Daniel Šafr a Lukáš Krejcar.
    Tým B ve složení : Filip Doležal, Nela Stříhavková, Viktorie Hajníková, Emma Zajícová a Jaromír Štefec.
    Výsledky kol:
    1. LTC Slovan B - LTC Slovan A (3:7)
    2. LTC Slovan Kladno A - LTC Rakovník ( 9:1)
        SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno B (0:0)
    3. LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno A ( 9:1)
        LTC Slovan Kladno B - Open Tennis Club (0:10)
  • Mladší žáci zatím na třetí příčce! 
    Tým ve složení: Daniel Strnad, Jan Dlouhý, Mikuláš Bajer, Denis Kadrle, Ondřej Klíma, Martin Čermák, Marek Novobilský, Christian Justra, Antonín Málek, Patrik Douda, Aleš Balabán, Filip Štěňuk, Adéla Baničová, Agáta Richtrmocová, Klára Jana Čermáková, Ema Rybková a Elena Krejcarová.
    Výsledky kol:
    1. LTC Slovan Kladno - SK Tennis Kladno (5:4)
    2. TC VITALITY Březnice - LTC Slovan Kladno (7:2)
    3. LTC Slovan Kladno - Open Tennis Club (1:8)
  • Starší žáci drží páté místo!
    Tým ve složení : Matyáš Bajer, Tomáš Pavelka, Adam Jirák, Filip Tůma, Adam Vinš, Jáchym Richtrmoc, Klára Lakomá, Natálie Dostálová, Adéla Baničová, Barbora Klímová a Karolína Císařová.
    Výsledky kol:
    1. LTC Slovan Kladno - Sportclub Řevnice (2:7)
    2. LTC Beroun - LTC Slovan Kladno (0:9)
     3. TK Bohutín, z.s. - LTC Slovan Kladno ( 6:3)
  • Dorostenci vedou tabulku! 
    Tým ve složení: Jiří Jindáček, Štěpán Mrůzek, Jáchym Hrabík, Adam Sembdner, Adam Jirák, Tomáš Pavelka, Jáchym Richtrmoc, Anna Leipnerová, Magdaléna Škachová, Lucie Votavová, Klára Lakomá, Terezie Macková a Adéla Baničová.
    Výsedky kol:
    1. SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno (2:7)
    2. LTC Slovan Kladno - Sportclub Řevnice, z.s. ( 6:3)
    3. LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno (0:9)

Facebook